E3D

Volcano Koperen nozzle - 0.40 mm / 3.00 mm

Originele koperen nozzle voor het E3D Volcano hotend
€ 18,95  incl BTW
Zelfde werkdag verzonden!
Uitvoer diameter
Invoer diameter
3.00 mm
Voorraad - NL: 17

Productbeschrijving

E3D Volcano 0.40 mm koperen nozzle voor 3.00 mm filament. Compatibel met E3D Volcano kits en resulteert in supersnelle prints

E3D Volcano nozzles zijn supersnelle nozzles die samen met het Volcano blok gebruikt worden en zorgen voor het printen met hoge laagdiktes bij hoge debieten. 

Volcano nozzles hebben extra lange verwarmde smeltzones voor perfecte smeltsnelheden. De nozzles hebben een zorgvuldig ontworpen interne geometrie die voor een optimaal debiet zorgen. De interne structuur zorgt er ook voor dat de tip van de nozzle groot genoeg is voor het afplatten van te brede printsporen. 

Waarom koper?

Koper heeft een drie keer hogere thermische geleidbaarheid dan messing en de koperlegering die hier gebruikt wordt, werd gehard om het oxideren van koper bij hoge temperaturen te vermijden. De hoge thermische geleidbaarheid zal ook de opwarmtijden ietwat verlengen en zorgt voor betere temperatuurscontrole. Deze koperlegering is zeer hittebestendig en zal niet zachter worden of ontlaten tot ver boven 500°C wat het materiaal ideaal maakt voor het printen op hoge temperaturen waar andere nozzles het laten afweten. 

 

Specificaties

sku VOLE3DCNOZZLE300MM040
gtin 8719345006715
mpn VOLCANO-NOZZLE-COP-300-0400
Nozzle eigenschappen
Materiaal Koper
Uitvoer diameter 0.40 mm
Invoer diameter 3.00 mm
Schroefdraad M6
Dimensies
Hoogte 21 mm
Breedte 7 mm

home
Copyright 2009 - 2023 | ReprapWorld