Verander je Creality hotend in een volledig metaal, stop de problemen die ontstaan door de PTFE-vervorming bij gebruik van temperaturen boven de 220° C, verbeter de warmteafvoercapaciteit en smeltvloei en gebruik nog kortere retracties.
Standaard nozzles passen niet in dit hete blok. U moet de nozzles upgraden naar de RepRap-standaard: M6x1x7.5×12.5
Deze DDX-set is de juiste configuratie om de stock-hotend te upgraden naar PHase 3, met een originele Mosquito™-hotend op elke Creality met behulp van de Bondtech DDX Direct Drive eXtruder.
Componenten van hoge kwaliteit
Het product wordt geleverd met een met bimetaal versterkte Mosquito™ hotend, een PA6 laser gesinterde DDX-adapter voor Mosquito™ en een messing thermistoradapter.