Maak je eigen filament! Hoge kwaliteit Nylon granulaat speciaal voor 3D-printen. Onthoud dat deze gedroogd moeten worden voor gebruik.
Nylon (Polyamide) is een heldere, flexibele, zelfsmerende en duurzame thermoplast die ook weer- en chemisch bestendig is; het kan worden gezien als een hardere vorm van PETG. Akulon Nylon wordt beschouwd als voedselveilig *.
* FDM-geprinte voedsel- en drankcontainers zijn alleen veilig voor gebruik wanneer de juiste zorg is genomen om ervoor te zorgen dat het volledige extrusiepad van filament voldoet aan de voedselveiligheidsnormen, en wanneer de containers op de juiste manier worden gereinigd van potentiële bacteriegroei tussen gebruik.
sku | PELLETPA6AKU1000 |
---|---|
gtin | 8719345011146 |
Filament eigenschappen | |
Gewicht filament | 1000 g |
Materiaal Het basismateriaal gebruikt in het filament. Kijk voor meer informatie over de verschillende materialen op de Filament informatie pagina |
Nylon |
Variant | Granulaat |
1 - 9: | excl € 16,49 incl € 19,95 |
10 - 24: | excl € 14,84 incl € 17,96 |
25 - 49: | excl € 14,02 incl € 16,96 |
50 - : | excl € 13,85 incl € 16,76 |
Groter aantal nodig? Neem contact op met Verkoopafdeling. |
Ontdek producten die hand in hand gaan met de Akulon F136-C1 Nylon (Polyamide) granulaat - Zak van 1 kg. Deze producten zijn het meest gekocht met de Akulon F136-C1 Nylon (Polyamide) granulaat - Zak van 1 kg. Mis niet uw kans op producten die u tijd besparen, efficiëntie verbeteren en de beste ervaring geven.